Vysokotlaké kompresory se nejčastěji vyrábí v pístovém provedení. Pístové vysokotlaké kompresory lze dodat jak v mazném, tak i bezmazném provedení dle požadavků od klienta.

Zobrazit více

Vysokotlaké kompresory dodáváme v tlaku až do 350 bar. Nejčastějším využití vysokotlakých kompresorů je v oblasti PET průmyslu. Pro tyto aplikace máme k dispozici jak bezmazné pístové kompresory (výkon až do 3 500 m3/hod @ 40 barg), tak i turbokompresory, speciálně vyvinuty pro PET aplikace. Kapacita turbokompresoru je až 6 800 m3/hod @ 40 barg. Všechny kompresory jsou 100% bezmazné a splňují třídu 0 dle ISO 8573-1.

Vysokotlaké kompresory jsou řízeny mikroprocesorovou jednotkou, která optimálně řídí chod kompresoru ve vazbě na okamžitou spotřebu tlakového vzduchu a na okolních podmínkách. U pístových kompresorů je design stroje navržen tak, aby životnost kontaktních prvků (pístní kroužky) byla 16 000 provozních hodin. Turbokompresory s bezkontaktní kompresí nevyžadují prakticky žádný servis, pouze se omezují na výměnu sacího filtru.

Zobrazit méně

Shrnutí výhod:

  • Robustní kompresní blok do tlaků až 350 barg
  • Vzduchem chlazené integrované chladiče
  • Vysoce účinný motor IP 55 (IE3)
  • Automatická regulace start/stop
  • Automatické odkalovače ze všech kompresních stupňů

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production