Nízkotlaké kompresory a dmychadla Ingersoll Rand jsou známá pod obchodní značkou HIBON.
V oblasti dmychadel má výrobce v nabídce 2křídlé nebo 3křídlé provedení, kde se výstupní tlak pohybuje v rozmezí od -500 mbar G do 1 000 mbar G a kapacita těchto dmychadel je až 25 000 m3/hod.

Zobrazit více

Dmychadla se vyrábějí v provedení pro vzduch nebo jiné plyny, včetně nebezpečných. Dmychadla je možné vyrobit dle specifického požadavku klienta. Nejčastější použití dmychadel je v oblasti úpravy pitné či odpadní vody, čištění filtrů apod.

Nízkotlaké kompresory

Nízkotlaké kompresory využívají bezmazný kompresní stupeň od výrobce GHH-Rand a jedná se o 100% bezmaznou kompresi splňující třídu 0 dle ISO 8573-1. Maximální výstupní tlak je 3,5 barg a kapacita až 8 200 m3/hod. Kompresory se nejčastěji používají jako „pohonné“ médium v pneumatické dopravě, kdy dopravují sypký materiál do dalšího procesu výroby.

Zobrazit méně

Turbokompresor produkuje 100% bezmazný vzduch v tlakovém rozsahu 1-45barg a do maximální výkonnosti až 850 m3/min. Nejčastější použití těchto typů kompresorů je ve velkých průmyslových závodech s velkou spotřebou tlakového vzduchu. Jedná se převážně o automobilový, textilní, chemický, sklářský či potravinářský průmysl.

Shrnutí výhod:

  • Dvou a tříkřídlé provedení elementů
  • Tlak 80 mbar (A) až 1,8 bar (G)
  • Výkon až do 45.000 m3/hod
  • Životnost ložisek až 50.000 provozních hodin
  • Tuhý základový rám

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production