Výrobce bezmazných kompresorů Ingersoll Rand uvedl na trh jako vůbec první 100% bezmazný kompresor již v roce 1912. Od té doby neustále vyvíjí a modernizuje technologii a v současné době patří v oblasti bezmazných kompresorů ke světové špičce.

Zobrazit více

Veškeré bezmazné kompresory jsou 100% bezmazné při všech možných provozních podmínkách a splňují třídu 0 dle ISO 8573-1. Kompresory je možné vybavit speciálním motorem HPM, který využívá permanentní magnety a jeho specifikum je to, že nemá omezen počet startů (kompresor nepracuje v odlehčení) a má konstantní účinnost až 96% v celém regulačním rozsahu. Dalšími výhodami kompresorů Ingersoll Rand je design celého kompresoru pro provozní teplotu 46°C a teplotu chladící vody 46°C.

V neposlední řadě je dalším benefitem povlak šroubovic, kdy není využíván teflonový povlak, ale speciální povlak Ultracoat, který byl speciáně vyvinut pro bezmazné kompresory a má mnohem větší odolnost proti otěru, větší přilnavost k povrchu a vyšší teplotní odolnost. Díky povlakům Ultracoat je docílena konstantní účinnost šroubovice, která je hlavně dána konstantní vůlí mezi jednotlivými elementy. Povlak Ultracoat má další přínos pro provozovatele a to ten, že konstantní vůle mezi elementy zamezí zpětnému proudění stlačeného vzduchu, který by více zahříval kompresní prostor, což u běžných povlaků vede k přehřívání a následným výpadkům.

Zobrazit méně

Hlavní výhodou bezmazných kompresorů je odolný povlak šroubových elementů. Díky této patentované technologii neztrácí šroubový element výkon tak jako typ s běžným teflonovým povlakem.

Shrnutí výhod:

  • Dvoustupňový šroubový bezmazný blok od GHH-Rand
  • Odolný speciální povlak šroubovic Ultracoat®
  • Účinný motor IP55 (IE3)
  • Vzduchem či vodou chlazený
  • Mikroprocesorové řízení s datovou komunikací

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production