Srdečně Vás zveme na nové termíny školení z oblasti Práškového lakování a Anodické oxidace zveřejněných na první pololetí roku 2019! Těšit se můžete hned na několik novinek zaměřených na konkrétní potřeby z oblasti kvality povrchových úprav.

Na rok 2019 pro Vás připravujeme školení specializovaná na Korozní zkoušky pro nátěrové systémy i anodickou oxidaci, kde se naučíte se nejenom vyhodnocovat a pracovat s výsledky korozních zkoušek, ale také například, jak vzorky správně připravit.

Potřebujete se detailněji seznámit s mezinárodními směrnicemi kvality QUALICOAT a GSB INTERNATIONAL? Během těchto školení se dozvíte všechny důležité informace a naučíte se pracovat s přístroji, které tyto normy předepisují!

Pokud Vás trápí kontrola procesu povrchové předúpravy, chcete předejít chybám spojených s analýzami na provozu nebo potřebujete naučit pracovníky, jak správně postupovat při kontrole kvality v procesu chemické předúpravy, právě pro Vás je tu nové školení Provozní kontrola chemické předúpravy, kde si vše prakticky vyzkoušíte v nových prostorách našich laboratoří!

Přijďte si zdokonalit své znalosti a najít nové způsoby, jak zefektivnit proces a zvýšit kvalitu Vašeho provozu. Budeme se na Vás těšit nejenom v České republice, ale i na Slovensku.

Přehled všech termínů a možnost registrace na jednotlivá školení naleznete na našich webových stránkách: www.sqi.cz

Nyní nás můžete sledovat nejen na našich webových stránkách, ale nově také na facebookovém profilu: https://www.facebook.com/SURFACE.QUALITY.INSTITUTE/

Fotogalerie

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2019 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production